Residence Pre da Nai se nachází v centru Corvary, 1,3 kilometry od skiareálu Alta Badia / Sella Ronda a 1,5 kilometrů od skiareálu La Villa. Ke sjezdovkám do Corvary jezdí residenční minibus.

Součástí residence je recepce, jídelna pro snídaně, vyhřívaná lyžárna, výtah. Wi-Fi je v celém objektu zdarma. Za poplatek je možné využít pračku, sušičku a služby prádelny. Parkování je možné na parkovišti nebo za poplatek v garáži.

Relaxovat můžete v sauně, infra sauně, páře. Dále multifunkční sprchu, Kneipův chodník a za poplatek fitness, vířivku a masáže.

Vybavenost apartmánů: TV sat, kávovar, varná konvice, fén, Wi-Fi, balkon nebo terasa. Ve větších apartmánech je mikrovlnná trouba a myčka nádobí.

Ubytování
Mono 2

obývací místnost s odděleným kuchyňským koutem, manželskou postelí , vlastní sociální zařízení.

uvedené ceny jsou za osobu

Bilo 4

ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s odděleným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, vlastní sociální zařízení.

Trilo 5

2 ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s odděleným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, vlastní sociální zařízení s hydromasážní sprchou

Trilo 6

2 ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s odděleným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2x sociální zařízení (1x s hydromasážní sprchou)

Trilo 6 superior

ložnice s manželskou postelí a rozkládacím křeslem pro 1 osobu, 2. ložnice s manželskou postelí a palandou, obývací místnost s odděleným kuchyňským koutem, 2x sociální zařízení (1x se sprchou, 1x s vanou)