Hotel Lagació Mountain Residence se nachází v centru San Cassiana, 400 metrů od lanovky Piz Sorega. Každý den jezdí po 30 minutách hotelový minibus k lanovce.

Součástí hotelu je recepce s lobby, restaurace, snídaňový salónek, kavárna, snack bar, výtah, vyhřívaná lyžárna, fitness s wellness, několik obchůdků. Wi-Fi v celém hotelu zdarma. Parkování je možné na parkovišti nebo v garáži. Za poplatek nabízí půjčovnu sportovního vybavení, prádelnu, hlídání dětí.

Relaxovat je možné ve wellness o velikosti 400 m2. Zahrnuje vířivku, parní lázeň, bio saunu, saunu, tureckou lázeň. Za poplatek je možné využít, masáže, solarium a spoustu kosmetických a zkrášlovacích procedur.

Hotel nabízí 24 luxusních a prostorných apartmá v alpském stylu s překrásným výhledem na Dolomity. Všechny mají vlastní vybavenou kuchyňku. Ze samostatného kohoutku teče voda z horského pramene a klienti si mohou předem objednat bio suroviny, ze kterých si pak můžou v apartmánu sami uvařit. Rodiny s dětmi si mohou rezervovat speciální rodinné pokoje. Hotel je velmi zaměřený na ekologii a restaurace na biopotraviny.

Vybavenost apartmánů: TV sat., telefon, rádio, trezor, fén, župan, pantofle, žehlící potřeby, pračka, Wi-Fi, kuchyňský kout vybavený ledničkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí/kávovarem Nespresso a myčkou nádobí. Většina apartmánů má terasu.

Stravování: Snídaně: formou bohatého kontinentálního bufetu včetně nápojů

Ubytování

Megalodonte o velikosti cca 43 m², ložnice s manželskou postelí a s možností přistýlky, obývací pokoj se zařízeným kuchyňským koutem a jídelní částí. Sociální zařízení mají sprchový kout, vanu, WC a bidet.

Bellerophon o velikosti cca 47,5 m² ložnice s manželskou postelí a s možností přistýlky, obývací pokoj se zařízeným kuchyňským koutem a jídelní částí. Sociální zařízení má sprchový kout, vanu, WC a bidet.

Claraia o velikosti cca 53,5 m² ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice s palandou, obývací pokoj se zařízeným kuchyňským koutem a jídelní částí. Sociální zařízení má sprchový kout, vanu, WC a bidet.

Daonella o velikosti cca 57,5 m² ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice s palandou, obývací pokoj se zařízeným kuchyňským koutem a jídelní částí. Sociální zařízení má sprchový kout, vanu, WC a bidet.

Ammonite o velikosti cca 88,5 m², 2 oddělené ložnice s manželskou postelí, dvě sociální zařízení, z toho jedno s infra saunou. Prostorný obývací pokoj s krbem a se zařízeným kuchyňským koutem a jídelní částí.